7 marca 2016

Kariera

Jeżeli jesteś zainteresowany pracą w naszym zespole – aplikuj już teraz.
Aplikację prosimy przesyłać na e-mail: biuro@mtrd.pl lub po kliknięciu w poniższe linki.

Aktualne oferty pracy:

Poszukujemy pracownika na stanowisko specjalisty ds. sprzedaży.
Obowiązki:
- aktywna sprzedaż produktów
- wystawianie produktów na portalach aukcyjnych
- pakowanie przesyłek i drobne prace magazynowe
- poszukiwanie nowych klientów
- dbanie o dobre relacje z klientami
Wymagania:
- umiejętność nawiązywania kontaktów
- dobra organizacja czasu pracy
- dyspozycyjność
- kreatywność
- uczciwość i rzetelność
- znajomość języka angielskiego
- mile widziana znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego
- prawo jazdy kategorii B
- mile widziane B+E, C lub C+E
- znajomość obsługi komputera i pakietu biurowego Office
- mile widziane doświadczenie w sprzedaży B2B lub w sprzedaży/ serwisie IT
Oferujemy:
- pracę w nowoczesnej, stabilnej i rozwijającej się firmie
- pracę na terenie Nysy
- umowę o pracę na pełen etat
- atrakcyjne wynagrodzenie + premia od sprzedaży
- komputer i telefon służbowy
- stałe godziny pracy
- praca w przyjemnej atmosferze

Prosimy o przesyłanie aplikacji na e-mail biuro@mtrd.pl
Link do portalu OLX: Klinkij tutaj!